Хочешь стать автором?

Зараз вилетить пташка

_MG_1516

Прекрасні моменти дитинства варті того, щоб закарбувати їх на фото, зберегти на довгі роки та переглядати, з гордістю демонструючи рідним і друзям. Та й самим дітям у старшому віці буде дуже цікаво роздивлятися свої дитячі світлини. Адже фотографії дітей — це сама ніжність, щирість і захоплення.  На уроках в LolaKIDSModelsAgensy, діти вчаться як працювати з фотографом, як позувати, щоб знімки були гарними, як передати настрій на фото, як швидко перевтілюватися і ще  багато багато всього цікавого. Планові зйомки проводяться, щоб закріпити отримані знання на практиці. Чергова зйомка була покликана максимально розкрити вміння гарно позувати, користуючись стільчиком. Адже, коли на зйомці багато реквізиту, то позувати набагато легше, цього разу задача була не з простих, та ми справились! Працювали моделі професійно і в гарному настрої — це вже 90 процентів успіху, додали підказки фотографа і результат — на всі сто!

P.S Кілька підказок для гарних поз:

  • тіло повернуте на 45 градусів від фотографа, вага тіла перенесена на ногу, яка розташована далі від камери, инша трохи висунута вперед;
  • рука, що знаходиться спереду, вільно лежить на верхній частині стегна чи на талії;
  • обличчя дивиться в кадр, підборіддя трохи підняте. Звісно ж, не забувайте про рівну спину;

Прибираємо волосся за вухо(Використати цей ефект можна як сидячи, так і стоячи чи навіть лежачи і при цьому краще не дивитись прямо в камеру, втім, не забудьте подбати про те, щоб рука не закривала обличчя).

_MG_1650 _MG_1405 _MG_1377

_MG_1588 _MG_1544 _MG_1516 _MG_1449

Понравилась статья? Добавь в закладки браузера: Добавить в закладки
Вы можете оставить комментарий, или трэкбек со своего сайта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Ответьте на вопрос *

Адаптировал: Александр Божок, Бовкун Артем Google+