Хочешь стать автором?

«Вір у Диво»: Благодійне свято до Дня св. Миколая

vir-u-divo-1

У неділю, 17 грудня, у ресторані СНІ Габріелла Массанга в рамках своєї авторської програми «Сімейні зустрічі» влаштувала справжнє свято «Вір у диво» для дітлахів до дня Св. Миколая. Захід відбувся за підтримки дружини Президента України, Голови «Благодійного Фонду Порошенка» Марини ПОРОШЕНКО.

 Ведучим свята був харизматичний та неперевершений В’ячеслав Соломка.

vir-u-divo-2У святковій програмі на гостей чекали: зіркові виступи Наталки Карпи, Анжеліки Рудницької, Ілларії, Лори Суперфін, Міли Нітіч, Geizer, Андрія Бойка, продюсерського центру «Paradiz», вражаюче шоу вiд артистів цирку Кобзов, конкурс янголят від модельної агенції «LolaKIDS MODELS», показ дитячої колекції від українських дизайнерів «Liza_Kids», «Stefanee»,  «TM See Arsi», «Bigu», шокуючий перформанс від ілюзіоніста Таємничий Maks (Менталіст), а також майстер-класи від дитячого розважального центру Kids Will та солодкі подарунки від Святого Миколая для малечі.

vir-u-divo-3На святі також були присутні діти з лікарні «ОХМАТДИТ»  разом з головним лікарем Садовяк Іриною Дмитрівною та зіркові гості  Анжеліка Гирич, Володимир Бистряков, Олег Пінчук, Наталя Шелепницька, Алла  Кудлай, Світлана Білоножко, Світлана Третякова, Оксана Гутцайт, Геннадій Попенко, Андрій Кіше, гості “LolaKIDS MODELS” та ще багато не менш відомих людей.

Мета заходу — подарувати дітям справжнє Диво та здійснити їх мрії.

vir-u-divo-4Напередодні свята, 14 грудня, Габріелла Массанга з Мариною Порошенко, Оксаною Уткіною та українськими зірками  — Катериною Бужинською, Амадором Лопесом та Олегом Серафіном зі студією Rumbero’s, гуртом Open Kids та артистом цирку Кобзов — клоуном Бобою — привітали дитяче відділення токсикології лікарні «ОХМАТДИТ» подарунками та порадували малечу виступами артистів. Дітки, у свою чергу, написали листи Св. Миколаю зі своїми побажаннями, які 17 грудня під час заходу «Вір у Диво» озвучували зірки українського шоу-бізу та гості свята.

vir-u-divo-85Серед відомих зірок, які стали справжніми Миколайчиками та здійснили мрії з листівок дітей, були: Андрій Кіше, Оксана Гутцайт, Наталя Шелепницька, Наталка Карпа, Анжеліка Рудницька, Оксана Уткіна,  Ілларія, Лора Суперфін та Габріелла Массанга. 19 грудня подарунки були передані дітям в лікарню «ОХМАТДИТ».

Особлива подяка в організації свята Оксані Уткіній – засновниці, головному редактору журналу LolaKIDS, генеральному директору агенства «LolaKIDS MODELS», організатору Ukrainian Kid’s Fashion Week.

Також особлива подяка Наталії Ткаченко-Ритвіній та Галині Старжинській за надані солодкі подарунки для дітей.

Велика подяка партнерам заходу: «5 канал», «Kids Will», «Kobzov» «Apivita», «Scorpio», «All Travel», «Coca Cola»,  «TECHNOCOMAX».

vir-u-divo-86 vir-u-divo-87

Фотограф свята: Марія Шумська

Відео зьомка: «TECHNOCOMAX».

vir-u-divo-88

ФОТООТЧЕТ:

ВИДЕООТЧЕТ:

ПАРТНЕРЫ:

Logo_Scorpio IMG_1973 Coca-Cola_Logo_New All Travel

технокомакс лого LolaKIDS MODELS apivita_logo_(2)

Понравилась статья? Добавь в закладки браузера: Добавить в закладки
Вы можете оставить комментарий, или трэкбек со своего сайта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Ответьте на вопрос *

Адаптировал: Александр Божок, Бовкун Артем Google+