Хочешь стать автором?

КИЇВ. 8 — 10 листопада. «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK autumn/winter 2019-2020» та благодійний фестиваль «LolaKIDS FEST»

UKFW-october

Українські селебрітіс та талановиті діти об’єднаються заради порятунку життя маленьких українців.

Фестиваль дитячої творчості LolaKIDS FEST та фестиваль дитячої моди UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK (UKFW), який відбудеться з 8 по 11 листопада, об’єднає на одній сцені Українських артистів, дизайнерів, дітей-моделей та дітей з Даун синдромом, з благодійною метою – придбати спеціальне обладнання (інфузійні насоси) у відділення інтенсивної терапії державних дитячих лікарень.

В рамках фестивалю «LolaKIDS FEST» на подіумі «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK сезон осінь/зіма 2019-2020» відбудуться покази мод від 20 українських дизайнерів/брендів дитячого одягу та вокальні виступи 50 талановитих дітей. А найголовніший, «сонячний» показ мод, в якому 25 діток з Даун сіндромом, разом з Українськими селебрітіс продемонструють яскраву колекцію карновального одягу від бренду «СОНЕЧКО».

Коли творчість та майстерність поєднуються заради шляхетної мети — народжується магія дійства. Колаборація дизайнерів створить колекцію одягу прямо під час заходу. Великі та дорослі відвідувачі, зможуть на власні очі побачити, як створюється одяг. Щойно наші дизайнери зроблять останній стібок — як одяг перміститься на подіум. Кожну з представлених моделей можна буде придбати на спеціальному аукціоні — виручені кошти з якого, підуть на покупку інфузійних насосів в дитячі лікарні.

«Декілька років тому я стала свідком, як кількамісячній дитині вручну “на око” ставили крапельницю з хімієтерапією. Це перегорнуло мій всесвіт. Лікарі й медичний персонал, які працюють в таких умовах, безперечно – віддані своїй справі люди, батьки – просто герої нашого часу, адже кожен знає, яких моральних і матеріальних зусиль наразі варте лікування дитини. Отже, наша мета – допомогти оснастити лікарні необхідним, аби наші діти, маленькі українці, мали змогу отримувати гідне лікування, надію на життя. І кожен, хто бере участь у фестивалі, допомагає нам це зробити. За 3 роки ми придбали 20 інфузійних насосів»

- розповіла засновник проекту «LolaKIDS FEST» та очільник благодійного фонду «ДІТИ КВІТИ ЖИТТЯ» Оксана Уткіна (Собченко).

Місце проведення: «Grand Hall Khreschatyk» м.Київ, вул. Хрещатик, 14, 1й поверх.
Організатори: Благодійний фонд «ДІТИ КВІТИ ЖИТТЯ»; журнал «LolaKIDS»: www.lolakids.com.ua  та модельна агенція «LolaKIDS Models»: www.model.lolakids.com.ua/o-shkole/
Наш канал YouTube: https://www.youtube.com/user/OksanaUtkinaWM

«LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK»:

08 листопада 16:00 – 20:00 генеральна репетиція показів UKFW
09 листопада 13:00 – 20:00 фестиваль дитячої творчості та покази UKFW-день перший
10 листопада 13:00 – 20:00 фестиваль дитячої творчості та покази UKFW-день другий

Ведучі заходу: Теле/радіо ведуча — Габріелла Массанга та Письменниця — Оксана Шпортько

________________________________________________________________________________________

УМОВИ / ВАРТІСТЬ / ФОРМА реєстрація для моделей: https://forms.gle/HzDeq8rEdPEB1Ndo8

Реєстрація ДИЗАЙНЕРІВ та БРЕНДІВ дитячого одягу по тел: +38 066 555 99 55

 

Понравилась статья? Добавь в закладки браузера: Добавить в закладки
Вы можете оставить комментарий, или трэкбек со своего сайта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Ответьте на вопрос *

Адаптировал: Александр Божок, Бовкун Артем Google+