Хочешь стать автором?

Рубрика ‘Афиша’

Как провести дождливые выходные в Киеве с семьей: 5 идей

Как провести дождливые выходные в Киеве с семьей: 5 идей

Торговый центр Gulliver — это возможность сделать покупки для всей семьи, отдохнуть и развлечься в приятной атмосфере. Такой вариант выходных вам обязательно понравится.

ТРЦ «Гулливер» в Киеве — это место, в котором посетители отлично проведут время. На официальном сайте торгово-развлекательного центра gullivercenter.com/mfk можно узнать массу интересных подробностей и ознакомиться с афишей событий. Подробнее »

Розпочато всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на космічну тематику

Розпочато всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на космічну тематику

Громадська Організація “Асоціація Ноосфера” анонсувала початок всеукраїнського конкурсу дитячих  малюнків на тему “Політ до Місяця і далі”. У конкурсі можуть брати участь діти та підлітки віком від 3 до 17 років. Заявки приймаються з 1 березня до 1 травня 2020 року.

Щоб взяти участь у конкурсі, дітям необхідно створити тематичний малюнок і надіслати його організаторам, заповнивши електронну заявку на офіційному сайті. Подробнее »

Открыта регистрация на Конкурс молодых дизайнеров New Fashion Zone

nfz

Открыта регистрация на Конкурс молодых дизайнеров New Fashion Zone.

New Fashion Zone — это самая большая платформа европейского масштаба по работе с молодыми дизайнерами в Украине. Подробнее »

У Києві відбудеться зірковий благодійний концерт

u-kiyevi-vidbudetsya-zirkovij-blagodijnij-koncert-lola

29 лютого, до Міжнародного дня рідкісних (орфанних) захворювань, у Києві відбудеться Благодійний концерт «Вір у Диво» на підтримку орфанних пацієнтів.

Учасниками благодійного концерту стануть українські зірки – Ірина Федишин, Тоня Матвієнко, ILLARIA, Влад Ситнік, Анна Добриднєва, Катерина Бужинська, Ольга Сумська та Віталій Борисюк, Андрій Бойко, Dima PROKOPOV, Олександр Лещенко та шоу-балет «Foresight», Володимир Шпудейко, Нікіта Ачкасов, Дарина Галицька, Валерія Лисенко, Катерина Азза, Fors dance school. Подробнее »

КИЇВ. 8 — 10 листопада. «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK autumn/winter 2019-2020» та благодійний фестиваль «LolaKIDS FEST»

UKFW-october

Українські селебрітіс та талановиті діти об’єднаються заради порятунку життя маленьких українців.

Фестиваль дитячої творчості LolaKIDS FEST та фестиваль дитячої моди UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK (UKFW), який відбудеться з 8 по 11 листопада, об’єднає на одній сцені Українських артистів, дизайнерів, дітей-моделей та дітей з Даун синдромом, з благодійною метою – придбати спеціальне обладнання (інфузійні насоси) у відділення інтенсивної терапії державних дитячих лікарень.

В рамках фестивалю «LolaKIDS FEST» на подіумі «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK сезон осінь/зіма 2019-2020» відбудуться покази мод від 20 українських дизайнерів/брендів дитячого одягу та вокальні виступи 50 талановитих дітей. А найголовніший, «сонячний» показ мод, в якому 25 діток з Даун сіндромом, разом з Українськими селебрітіс продемонструють яскраву колекцію карновального одягу від бренду «СОНЕЧКО». Подробнее »

Украина сможет голосовать за себя на Детском Евровидении 2017!

Украина сможет голосовать за себя на Детском Евровидении 2017!

Уже совсем скоро, 26 ноября пройдет финал Детского Евровидения 2017 в Тбилиси, где Украину представит 12-летняя Анастасия Багинская. И в этом году, впервые у стран участников появилась уникальная возможность поддержать своего кандидата на победу!
Подробнее »

В Киеве проведут неделю детской моды Ukrainian Kids Fashion Week

604х604

Целых три дня – с 8 по 10 сентября в Киеве будет проходить уникальное событие – показы мод с участием юных талантливых моделей! Также в рамках события будут представлены новые работы украинских дизайнеров. Помимо этого, запланирована насыщенная развлекательная программа для проведения интересного и насыщенного семейного досуга. Подробнее »

Адаптировал: Александр Божок, Бовкун Артем Google+