Хочешь стать автором?

NEW YEAR PARTY

head

Щорічно з приходом зими все навколо ніби перетворюється на казку. З неба падають пухнасті, лапаті сніжинки, навколо кучугури снігу, що яскраво виблискують на сонці. Майже в кожному будинку горять яскраві мерехтливі вогники. А бурульки, замерзлі на дахах будинків, створюють дивовижну, незабутню атмосферу. Справжня казка починається, коли приходять новорічні та різдвяні свята. З великим нетерпінням їх особливо чекають діти. Для них Новий рік — це справжнє диво і казка. Але те, якою буде ця казка, багато в чому залежить від дорослих

На жаль, природа наприкінці  2019 року не подарувала  нам засніжених вулиць, та це не завадило організувати яскраве свято для учнів LolaKIDSModelsAgensy із ялинкою, сніжинками, Дідом Морозом, подарунками  і , авжеж, дефіле в яскравих новорічних луках.

Ніжні сукні для дівчаток і вишукані костюми для хлопчиків від відомих українських дизайнерів майоріли на сцені, діти дуже старанно демонстрували чого вони навчились: професійне дефіле і позування перед фотографами. Традиційно всі дітки разом з батьками готують карнавальні костюми для новорічних свят в садочок, школу і т.д. Виключенням не стало і  LolaKIDSNewYearParty — у нас були і помічники Діда Мороза — ельфи, і фешн-оленятко, і принцеси, і сніжинки,  і вишукані міс-завірюха і лісова мавка. На свято завітав справжній Дід Мороз, вручив ласощі і прийняв замовлення на подарунки під ялинку.  Дітки з молодших груп побували у казці, старші — не могли відірватися від об’єктивів фотографів, а батьки  — зарядились новорічним яскравим настроєм і насолоджувались своїми маленькими моделями.

Ми віримо, що кожен рік свята будуть особливими, найкращими. А в новорічну ніч обов’язково здійсняться всі найзаповітніші мрії. Треба лише вірити в них!

Понравилась статья? Добавь в закладки браузера: Добавить в закладки
Вы можете оставить комментарий, или трэкбек со своего сайта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Ответьте на вопрос *

Адаптировал: Александр Божок, Бовкун Артем Google+