Хочешь стать автором?

Maryna Kozachenko — один з нових молодіжних та дитячих брендів в Україні.

IMG_5609-copy

В колекціях від Maryna Kozachenko можна знайти, як повсякденний одяг, спортивний з натуральних тканин, так екслюзивні коктельні i вечірні сукні та Haute Couture.

Ви запитаєте мене що за проет МАЛЮНОК ДОБРА, та що надихнуло мене для створення цього проекту? Це особисті тяжкі випробування на моєму життєвому шляху, та люди завдяки яким в мене буде віра, що добро — існує!!!
Малюнки  для проекту МАЛЮНОК ДОБРА зроблені дітками з дитячих будинків, дітками з тяжким діагнозом ДЦП та тяжко хворих.
Одягаючи вироби від МАЛЮНКА ДОБРА ви автоматично стаєте не тільки модними, але і одними з тих, кому не байдуже життя маленьких янголят. Від вас потребує допомоги та пара оченят, від яких відмовилися найрідніші, і  тих чиє життя висить на волосинці.

В кожний виріб від МАЛЮНКА ДОБРА закладено відчуння стилю та талант, старання молодих художників, світла ідея добра та допомоги. Це не тільки частинка вашого гардеробу — це те, що несе в собі енергію зі смислом, завдяки якій у когось є шанс розвивати свої творчі здібності і подбати про своє майбутнє.

Для всіх виробів МАЛЮНКА ДОБРА використовуємо тільки натуральні матеріали, щоб ви могли відчути ніжність і тепло, не тільки душевно, але і фізично.
Кожний виріб є індивідуальний, тому що буде вироблятися тільки під ваше замовлення, малюночки ви зможете знайти на нашому сайті, в розділі МАЛЮНОК ДОБРА, обрати сподобавшийся, і замовити. В свою чергу, ми надрукуємо обраний вами малюнок на футболку чи світшот спеціально для вас.

Всі кошти з прибутку будуть витрачені на лікування діткам, матеріали творчості та розвитку.

Пам’ятайте — чужих дітей не буває! Якщо в тебе є характер, стиль та душа — покажи їх і надихни своїх близьких. Адже творити добро так легко. Інколи посмішка, добре слово та маленька ніжна ручка, яка стискає вашу лодоню — це найкращі ліки.
Замовлення можна зробити на сайті marynakozachenko.com та по тел. 097-167-73-49, 099-615-00-31.

З повагою,
Марина Козаченко
дизайнер одягу та аксессуарів
marynakozachenko.com
099-615-00-31

Понравилась статья? Добавь в закладки браузера: Добавить в закладки
Вы можете оставить комментарий, или трэкбек со своего сайта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Ответьте на вопрос *

Адаптировал: Александр Божок, Бовкун Артем Google+