Хочешь стать автором?

Фотоконкурс від интернет-порталів для батьків «LolaKIDS» та «4MAMAS»

5

Для участі в конкурсі потрібно зробити лише 3 кроки:

1. На аркуші паперу зробити надпис «Я – сміливий» або «Я – впевнений», або «Я – товариський», або «Я – здоровий» тощо (напис, який на Вашу думку пасує саме Вашій дитині та конкретному фото).
2. Сфотографувати з цим надписом вашого малюка.
3. Загрузити фото у альбом на медіапорталі «LolaKIDS»

Результат:

  • Гарантовано отримати книгу Т.Азаренко «Счастливый ребенок – здоровый ребенок» (відправка «Укрпоштою» чи «Новою поштою» за рахунок отримувача).
  • Взяти участь у розіграші серії зошитів «Перший тренінг» (кожному учаснику присвоюється номер, а по завершенні конкурсу на сайті https://www.random.org/ ми оберемо щасливу маму, яка отримає комплект зошитів).

У книзі «Щаслива дитина – здорова дитина» викладена авторська методика загартовування, гімнастики та масажу. Також чимало уваги приділено питанню навчання плаванню грудних малюків. Заняття за методикою допомагають зміцнити серцево-судинну, дихальну системи, опорно-руховий апарат, роблять позитивний вплив на дитячий організм при різного роду патологіях.

Нова серія зошитів «Перший тренінг» – це не звичайні зошити, які навчають «рахувати-писати-малювати-читати». Зошити спрямовані на розвиток у дітей комунікативних здібностей, уміння долати свої страхи, на підвищення їхньої самооцінки, розвиток творчого мислення та багато чого іншого. Зошити розроблені для матусь, щоб  ті змогли займатися зі своїми малюками. Наприклад, «Дружилки» допоможуть малюкові навчитись знайомитись з однолітками, миритися, якщо виникають сварки, вміти прощати, стати більш товариськими. У «Хоробрилках» дитина, виконуючи завдання антистрашилки, позбавиться страху темряви, лікарів, публічних виступів, почне впевнено братися за нову справу, тобто сміливіше крокувати по життю.
Уся серія зошитів містить цікаві та зрозумілі завдання для дитини, виконуючи які дорослі зможуть краще зрозуміти свого малюка та отримати радість від спілкування з ним. Зошити розроблені з урахуванням психологічних особливостей кожного віку дітей: для малюків від 3 до 4 років і для дітлахів від 5 до 6.
 
*беручи участь у конкурсі, кожен учасник надає та підтвержує свою згоду на використання Організаторами його зображення, що розміщено у альбомі конкурсу на порталі «LolaKIDS» в рекламних цілях.

Фото на конкурс приймаються до 22 лютого.

Понравилась статья? Добавь в закладки браузера: Добавить в закладки
Вы можете оставить комментарий, или трэкбек со своего сайта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Ответьте на вопрос *

Адаптировал: Александр Божок, Бовкун Артем Google+