Хочешь стать автором?

Рубрика ‘Дом’

NEW YEAR PARTY

head

Щорічно з приходом зими все навколо ніби перетворюється на казку. З неба падають пухнасті, лапаті сніжинки, навколо кучугури снігу, що яскраво виблискують на сонці. Майже в кожному будинку горять яскраві мерехтливі вогники. А бурульки, замерзлі на дахах будинків, створюють дивовижну, незабутню атмосферу. Справжня казка починається, коли приходять новорічні та різдвяні свята. З великим нетерпінням їх особливо чекають діти. Для них Новий рік — це справжнє диво і казка. Але те, якою буде ця казка, багато в чому залежить від дорослих

На жаль, природа наприкінці  2019 року не подарувала  нам засніжених вулиць, та це не завадило організувати яскраве свято для учнів LolaKIDSModelsAgensy із ялинкою, сніжинками, Дідом Морозом, подарунками  і , авжеж, дефіле в яскравих новорічних луках. Подробнее »

Зараз вилетить пташка

_MG_1516

Прекрасні моменти дитинства варті того, щоб закарбувати їх на фото, зберегти на довгі роки та переглядати, з гордістю демонструючи рідним і друзям. Та й самим дітям у старшому віці буде дуже цікаво роздивлятися свої дитячі світлини. Адже фотографії дітей — це сама ніжність, щирість і захоплення.  На уроках в LolaKIDSModelsAgensy, діти вчаться як працювати з фотографом, як позувати, щоб знімки були гарними, як передати настрій на фото, як швидко перевтілюватися і ще  багато багато всього цікавого. Планові зйомки проводяться, щоб закріпити отримані знання на практиці. Чергова зйомка була покликана максимально розкрити вміння гарно позувати, користуючись стільчиком. Адже, коли на зйомці багато реквізиту, то позувати набагато легше, цього разу задача була не з простих, та ми справились! Працювали моделі професійно і в гарному настрої — це вже 90 процентів успіху, додали підказки фотографа і результат — на всі сто! Подробнее »

Осінь з LolaKIDSModelsAgensy

head

Осінь – загадкова гостя,
Непомітно прийшла в гості.
Там, де вже пройшла вона, -
Золотом блищить трава,
Там, де сіла відпочить,
Уже дощик капотить.
Осінь любить малювати,
Все навкруг вдягати в шати.
По Землі вона мандрує,
Що побачить — розмалює.

Осіння пора дуже гарна, барвиста, і кожен кущик та дерево може бути чудовим фоном для фото. От і учні LolaKIDSModelsAgensy вибрались на осінню зйомку. Картатий плед, кошик з яблуками, віночок з листя і грайливий настрій — це були основні складові чудової осінньої зйомки. Батьки мали можливість попити кави та чаю в вихідний день в парку, і це чудово, — адже на жаль, зараз так рідко випадає можливість зупинитись, озирнутись, відпочити. Діти з задоволенням позували, знімки вийшли і казковими, і серйозними, і задумчивими, і жартівливими. Цю частинку золотої осені зберегли на сонячних знімках, які будуть радувати і через рік і через 10 років. Подробнее »

120% своего времени я занимаюсь модой

IMG-20191023-WA0023

Известный дизайнер Адриан Бортотто работает в сфере дизайна более 10 лет  в разных модных домах. Например, Lacostе. Сегодня он продолжает свою карьеру в Dior. Адриан приехал в Украину, чтобы поделиться опытом работы с топовыми  домами моды, а также дал практические советы украинским коллегам. Подробнее »

Выпускной LolaKIDS MODEL Agency 2018/2019 учебный год

IMG_7802

Выпускной — праздник знаменательный. Окончание детского сада, школы, переход на новый уровень обучения — все это мегаважные события в жизни детей, поэтому они очень ждут праздника и надеются на чудо.

LolaKIDSModelsAgensy старается каждое из мероприятий сделать красивым, сказочным и интересным, ну а к выпускному мы относимся с особым трепетом.

Мы обучаем не только тех, кто хочет сделать карьеру в индустрии моды,    но и всех девочек и мальчиков, кто хочет работать над собой, чувствовать себя увереннее. Подробнее »

Anna PETRAsh – украинская юная певица, актриса и блоггер дала эксклюзивное интеревью LolaKIDS

ABC_0925-1

Anna PETRAsh – украинская юная певица, актриса и блоггер дала эксклюзивное интеревью LolaKIDS. Подробнее »

Как родительские смартфоны влияют на детей

Как родительские смартфоны влияют на детей

Очень частенько в нашем мире можно увидеть картину, когда дети гуляют, а родители не могут оторваться от своих смартфонов. Подробнее »

Адаптировал: Александр Божок, Бовкун Артем Google+