Хочешь стать автором?

Благодійний концерт «ПОДАРУЙ НАДІЮ» — артисти об’єднаються заради порятунку життя маленьких українців.

blagodijnij-koncert-podaruj-nadiyu

Триденний фестиваль «LolaKIDS FEST», який розпочнеться 24 травня у Києві, об’єднає на одній сцені артистів з благодійною метою — допомогти онкохворим дітям. Камалія, Асія Ахат, Наталя Валевська, Ольга Сумська та Віталій Борисюк, гурт «Авіатор», Габріелла Массанга, Сніжана Єгорова, Анжеліка Рудницька, Влада Літовченко, Оксана Vояж, Олександр Павлік, Юрій Годо, Олексій Сагаловський, Тоня Матвієнко, Ольга Горбачова та Юрій Нікітін, Катерина Бужинська та багато інших селебрітіс приєдналися до проекту, мета якого придбати спеціальне обладнання (інфузійні насоси) у відділення інтенсивної терапії державних дитячих лікарень.

«Декілька років тому я стала свідком, як кількамісячній дитині вручну “на око” ставили крапельницю з хімієтерапією. Це перегорнуло мій всесвіт. Лікарі й медичний персонал, які працюють в таких умовах, безперечно – віддані своїй справі люди, батьки – просто герої нашого часу, адже кожен знає, яких моральних і матеріальних зусиль наразі варте лікування дитини. Отже, наша мета – допомогти оснастити лікарні необхідним, аби наші діти, маленькі українці, мали змогу отримувати гідне лікування, надію на життя. І кожен, хто бере участь у фестивалі, допомагає нам це зробити», — розповіла засновник проекту «LolaKIDS FEST» та очільник благодійного фонду «ДІТИ КВІТИ ЖИТТЯ» Оксана Уткіна.

В рамках фестивалю «LolaKIDS FEST» на подіумі «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK» відбудуться покази мод від п’ятдесяти українських дизайнерів/брендів дитячого одягу, які супроводжуватимуться виставкою товарів і послуг від найкращих вітчизняних виробників. Свої майстер-класи на тему здоров’я та добра проведуть відомі психологи Наталія Холоденко та Дмитро Карпачов. Також в рамках заходу відбудеться зустріч з Доктором Комаровським.

На всіх гостей очікують веселі розваги, цікаві розіграші та несподівані подарунки, адже під час фестивалю відбудеться святкування 6-ї річниці журналу «LolaKIDS».
Організатори: Благодійний фонд Оксани Уткіної «ДІТИ КВІТИ ЖИТТЯ», журнал «LolaKIDS» та модельна агенція «LolaKIDS Models».
Інформаційні партнери: НАШЕ РАДІО, 1+1, UA:ПЕРШИЙ, М1, ТРК Україна, 112 UA, HD FASHION
«LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK»
24 травня 14:00 – 22:00
25 травня 10:00 – 22:00
26 травня 10:00 – 22:00

«POCHAYNA Event Hall» м.Київ, вул. Степана Бандери, 23, 3й поверх ТРЦ «GORODOK».

——————————————————-
Телефон організаторів виставки-фестиваля  «LolaKIDS FEST»: +380991488313 Дарина

Телефон режисера-постановника концерту «ПОДАРУЙ НАДІЮ»: +380679089344 Інна Петрівна Сітнікова

Понравилась статья? Добавь в закладки браузера: Добавить в закладки
Вы можете оставить комментарий, или трэкбек со своего сайта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Ответьте на вопрос *

Адаптировал: Александр Божок, Бовкун Артем Google+